Поплавок для клапана високого тиску XtraFlo, Kerbl
SKU
223442
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223442 |
| Старий код SKU | 10-0795 |
| Код постачальника | 223442 |
| Основний EAN-13 | 9416405102903 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Nowa Zelandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.081 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 3.575 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
