Пристрій для видалення волосся на вимені Preventa зі шлангом 1,5 м, Kerbl
SKU
15676
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15676 |
| Старий код SKU | 01-5112 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653156766 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 84368090 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15676 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 1.7 kg |
| Маса нетто | 1.7 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 91 cm |
| Вага коробки | 68 kg |
