Годівниця для курей, 75 x 10 см, Kerbl
SKU
71313
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 71313 |
| Старий код SKU | 04-0041 |
| Код постачальника | 71313 |
| Основний EAN-13 | 4030836117173 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 0.945 kg |
| Маса нетто | 0.95 kg |
