Передня панель для модульного боксу для телят, Kerbl
SKU
14620
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 14620 |
| Старий код SKU | 01-6344 |
| Код постачальника | 14620 |
| Основний EAN-13 | 4018653241257 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73089098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/65 |
| Чиста ширина продукту | 111 cm |
| Чиста висота продукту | 8.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 126 cm |
| Чиста вага продукту | 22.047 kg |
| Маса нетто | 22.05 kg |
