Задня панель для модульного боксу для телят, Kerbl
SKU
14622
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 14622 |
| Старий код SKU | 01-6346 |
| Код постачальника | 14622 |
| Основний EAN-13 | 4018653241271 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/480 |
| Чиста ширина продукту | 115 cm |
| Чиста висота продукту | 8.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 125 cm |
| Чиста вага продукту | 14 kg |
| Маса нетто | 14 kg |
