Запасний гвинт для носового кільця, з латуні, Kerbl
SKU
11136
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11136 |
| Старий код SKU | 01-2622 |
| Код постачальника | 11136 |
| Основний EAN-13 | 4018653256282 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 74153300 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/504 |
| Чиста ширина продукту | 0.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 0.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.024 kg |
| Ширина коробки | 10 cm |
| Висота коробки | 4 cm |
| довжина коробки | 19.5 cm |
| Вага коробки | 12.096 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
