Лопатка для відважування корму, алюмінієва, 2500 г, Kerbl
SKU
29761
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29761 |
| Старий код SKU | 10-5043 |
| Код постачальника | 29761 |
| Основний EAN-13 | 4018653297612 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82011000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/400 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 0.527 kg |
| Ширина коробки | 52 cm |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 26.35 kg |
| Маса нетто | 0.53 kg |
