"Розбризкувач Anka 3/4"", максимум 7 бар, 90-115 л/хв, чорний/зелений, Kerbl"
SKU
151874
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151874 |
| Старий код SKU | 10-0704 |
| Код постачальника | 151874 |
| Основний EAN-13 | 9419225014012 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84242000 |
| Країна походження | Nowa Zelandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 4.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.11 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 11 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
