"Шланговий штуцер для розбризкувача Anka 1"", чорний, Kerbl"
SKU
151875
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151875 |
| Старий код SKU | 10-0705 |
| Код постачальника | 151875 |
| Основний EAN-13 | 9419225003382 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84249080 |
| Країна походження | Nowa Zelandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/320 |
| Чиста вага продукту | 0.03 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 9.6 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |

