Шток клапана для напувалки Allweiler, Kerbl
SKU
223427
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223427 |
| Старий код SKU | 10-0794 |
| Код постачальника | 223427 |
| Основний EAN-13 | 4018653256312 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/1000 |
| Чиста вага продукту | 0.005 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 29 cm |
| Вага коробки | 5 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
