Силіконові штифти для сосків, 20 шт, Kerbl
SKU
15659
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15659 |
| Старий код SKU | 01-5337 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653156599 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 90183900 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15659 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/130 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 7.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 6.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.021 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 39.5 cm |
| Вага коробки | 3.161 kg |
