Тримач для хвоста для худоби Allgau, 10 шт., Kerbl
SKU
11283/10
Міцний тримач для хвоста худоби з чорним гумовим профілем.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11283/10 |
| Старий код SKU | 01-2673 |
| Код постачальника | 11283/10 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/30 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.062 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 20.1 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |





