Трубка для напувалки, сталева, зовнішня різьба 1/2, 75 см, Kerbl
SKU
221241
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221241 |
| Старий код SKU | 10-8024 |
| Код постачальника | 221241 |
| Основний EAN-13 | 4018653064887 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/600 |
| Чиста ширина продукту | 2.13 cm |
| Чиста висота продукту | 2.13 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 0.7 kg |
| Маса нетто | 0.7 kg |
