Шприц HSW ROUX-REVOLVER®, з різьбою, 50 мл з подовженням, дозування 1,0 - 5,0 мл
SKU
237
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 237 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4035873000310 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/280 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 237 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 1 kg |
| Старий код SKU | 09-0005 |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 71 cm |
| Вага коробки | 10 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1 kg |
