Гумова соска для відра (276) і пляшки (2780) для випоювання ягнят, Kerbl
SKU
27111
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27111 |
| Старий код SKU | 03-0088 |
| Код постачальника | 27111 |
| Основний EAN-13 | 4018653271117 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40149000 |
| Країна походження | Sri Lanka |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/1000/16000 |
| Чиста ширина продукту | 3.6 cm |
| Чиста висота продукту | 3.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.01 kg |
| Ширина коробки | 38.5 cm |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 59.5 cm |
| Вага коробки | 11.054 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
