Ножиці для копит для овець, не зазубрені, 26 см, блістер, Kerbl
SKU
16391/1
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 03-0024-001 |
| Код постачальника | 16391/1 |
| Основний EAN-13 | 4018653080542 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82015000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 27.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.498 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
