Паста для зниження діареъ та підтримки імунітету у ягнят, Probicol-L®, 6х20 мл, Agrochemica
SKU
15758
| Марка | AGROCHEMICA |
|---|---|
| Другий код | 15758 |
| Старий код SKU | 03-0067 |
| Основний EAN-13 | 4025685002305 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 23099033 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | EW Nutrition GmbH |
| Тип пропозиції | Новинка |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/500 |
| Чиста ширина продукту | 13.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.348 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
| Висота коробки | 25.5 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 3.838 kg |
| Маса нетто | 0.35 kg |
