З'єднувальний патрубок для ніпельної напувалки, одинарний, 75 см, Kerbl
SKU
221244
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221244 |
| Старий код SKU | 10-9218 |
| Код постачальника | 221244 |
| Основний EAN-13 | 4018653061732 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 8.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 0.738 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 7.38 kg |
| Маса нетто | 0.74 kg |
