З'єднувальний патрубок для ніпельної напувалки, подвійний, на одній висоті, 65 см, Kerbl
SKU
221250
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221250 |
| Старий код SKU | 10-8028 |
| Код постачальника | 221250 |
| Основний EAN-13 | 4018653061794 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста вага продукту | 0.81 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 66 cm |
| Вага коробки | 8.1 kg |
| Маса нетто | 0.81 kg |
