Лляна олія LinoPur 5 л
SKU
3229057
Натуральна і холодного віджиму лляна олія, всі важливі поживні речовини зберігаються
- Велика доза енергії, найвища якість.
- Містить натуральні, важливі для життєвих функцій жирні кислоти та вітаміни.
- Дуже добре засвоюється.
- Призначено для спортивних коней, важких у годівлі та старих коней, племінних жеребців, а також коней з проблемами травлення та алергіків.
Рекомендації щодо годівлі:
Щодня залежно від потреб та ваги коня змішувати 50-150 мл з концентратом.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3229057 |
| Основний EAN-13 | 4018653377888 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3229057 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 15151100 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/120 |
| Чиста вага продукту | 5.2 kg |
| Маса нетто | 5.2 kg |
| Вага коробки | 20.8 kg |
