Кронштейн для сідла, металевий, сірий, 54 см, Kerbl, Kerbl
SKU
32884
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32884 |
| Старий код SKU | 05-3153 |
| Код постачальника | 32884 |
| Колір виробника | сірий |
| Основний EAN-13 | 4018653328842 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 83025000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 24 cm |
| Чиста довжина продукту | 57 cm |
| Чиста вага продукту | 1.1 kg |
| Ширина коробки | 48 cm |
| Висота коробки | 44 cm |
| довжина коробки | 63 cm |
| Вага коробки | 13.2 kg |
| Маса нетто | 1.1 kg |
