Мішок для сіна HayBag, малий, чорний, 8 кг/ 85 л, Kerbl
SKU
326102
Фантастичний винахід для коней, що дозволяє зменшити відходи сіна та пил! HayBag поєднує в собі безліч переваг в одному продукті:
- до 15% менше відходів корму
- гладка, м'яка поверхня матеріалу запобігає травмам
- легко наповнювати та чистити
- ідеально підходить для годування сіном, відповідним породі
- універсальний і простий в установці в стайні або на пасовищі
- доступні у двох розмірах для сіна 8 кг та 16 кг326102: 12 бокових отворів на відстані 20 см326103: 15 бокових отворів на відстані 20 см
- телята повинні працювати, щоб отримати їжу, і грати в ігровій формі.
- підходить для групового будівництва
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Другий код | 326102 |
| Основний EAN-13 | 4018653948248 |
| Ємність/Об'єм | 85 l |
| Діаметр | 37 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 326102 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/7/84 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 57 cm |
| Чиста вага продукту | 1.66 kg |
| Маса нетто | 1.66 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 76 cm |
| Вага коробки | 16.6 kg |
| Об'єм | 85 l |
