Вила для гною, 4-зубі, з держаком 135 см, ясеневі, нелаковані, 31 х 23 см, Kerbl
SKU
50103
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 50103 |
| Старий код SKU | 10-5321 |
| Код постачальника | 50103 |
| Основний EAN-13 | 4002408411910 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Austria |
| Виробник | FREUND VICTORIA Gartengeräte GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200 |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 165 cm |
| Чиста вага продукту | 1.5 kg |
| Маса нетто | 1.5 kg |
