Вила для соломи, 3-зубі, з держаком 135 см, ясеневі, лаковані, 30 х 30 см, Kerbl
SKU
29108
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29108 |
| Старий код SKU | 10-5308 |
| Код постачальника | 29108 |
| Основний EAN-13 | 4002408339252 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Austria |
| Виробник | FREUND VICTORIA Gartengeräte GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/200 |
| Чиста ширина продукту | 29.5 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 164 cm |
| Чиста вага продукту | 1.312 kg |
| Маса нетто | 1.31 kg |
