Вила з ручкою, 3 зубці, 28 х 25 см, Kerbl
SKU
293915
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 293915 |
| Старий код SKU | 10-5351 |
| Код постачальника | 293915 |
| Основний EAN-13 | 4002408339153 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Austria |
| Виробник | FREUND VICTORIA Gartengeräte GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/200 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 162.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.3 kg |
| Маса нетто | 1.3 kg |
