Водонепроникний тент 100-120 г/м², зелений, 3 х 4 м, Kerbl
SKU
37211
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 37211 |
| Старий код SKU | 10-5744 |
| Код постачальника | 37211 |
| Основний EAN-13 | 4018653372111 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/300 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 57 cm |
| Чиста вага продукту | 1.49 kg |
| Ширина коробки | 40.5 cm |
| Висота коробки | 16.5 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 16.115 kg |
| Маса нетто | 1.49 kg |
