Водонепроникний тент 210 г/м², зелений, 3 х 4 м, Kerbl
SKU
37201
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 37201 |
| Старий код SKU | 10-5735 |
| Код постачальника | 37201 |
| Основний EAN-13 | 4018653372012 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/90 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 2.08 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 16.5 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 10.4 kg |
| Маса нетто | 2.08 kg |
