Водонепроникний тент 210 г/м², зелений, 4 х 6 м, Kerbl
SKU
37202
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 37202 |
| Старий код SKU | 10-5736 |
| Код постачальника | 37202 |
| Основний EAN-13 | 4018653372029 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/84 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 53 cm |
| Чиста вага продукту | 4.1 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
| Висота коробки | 20.5 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 12.3 kg |
| Маса нетто | 4.1 kg |
