Вольєр для гризунів, 116 x 116 x 58 см, Kerbl
SKU
81716
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81716 |
| Код постачальника | 81716 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653963883 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 61 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 14 kg |
| Маса нетто | 14 kg |
