Wyłącznik ogrodzenia elektrycznego, Kerbl
SKU
591226
- praktyczny do włączania i wyłączania ogrodzenia
- prosty montaż na słupkach
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653044056 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 591226 |
| Код постачальника | 591226 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Код CN | 79070000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/1200 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-0102 |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 3.6 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.144 kg |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
