Запасний наконечник 15 мм для роговипалювача GasBuddex, нержавіюча сталь, Kerbl
SKU
1733
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1733 |
| Старий код SKU | 01-3013-001 |
| Код постачальника | 1733 |
| Основний EAN-13 | 4018653170335 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 1.8 cm |
| Чиста висота продукту | 1.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 3.9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.052 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
