Засіб для чищення сильно забруднених рук, 500 мл, Kerbl
SKU
151193
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151193 |
| Старий код SKU | 10-4040 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653132418 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 34013000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151193 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/1020 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.596 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
| Ширина коробки | 22.3 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 33.5 cm |
| Вага коробки | 5.96 kg |
