Засіб для миття вимені KerbaWasch 2.0, 10 кг, Kerbl
SKU
15510
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15510 |
| Старий код SKU | 01-2761 |
| Код постачальника | 15510 |
| Основний EAN-13 | 4018653377567 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 34029090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60 |
| Чиста ширина продукту | 22.5 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 10.65 kg |
| Маса нетто | 10.65 kg |
