Набір для самостійного складання шпаківні, Kerbl
SKU
82959
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82959 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653829592 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144 |
| Чиста ширина продукту | 17.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 37.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.13 kg |
| Маса нетто | 1.13 kg |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 13.56 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
