Дверцята для собак Dog Mate®, 2-стороння, 290 х 350 мм, біла, Kerbl
SKU
80882
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80882 |
| Код постачальника | 80882 |
| Колір виробника | білий |
| Внутрішня ширина | 242 mm |
| Внутрішня висота | 300 mm |
| Зовнішня висота | 290 mm |
| Зовнішня висота | 350 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/160 |
| Чиста ширина продукту | 29.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 38.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.996 kg |
| Маса нетто | 1 kg |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 9.96 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |

