Стулка для дверцят 80882, 80883, Kerbl
SKU
80886
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80886 |
| Код постачальника | 80886 |
| Колір виробника | білий |
| Внутрішня ширина | 300 mm |
| Внутрішня висота | 242 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653926901 |
| Додаткова інформація | Klapka wymienna |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/80 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.102 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 1.02 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
