Дверцята для кота Cat Mate 4-way, 192 х 200 мм, коричневі, Kerbl
SKU
80860
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80860 |
| Код постачальника | 80860 |
| Колір виробника | коричневий |
| Внутрішня ширина | 165 mm |
| Внутрішня висота | 174 mm |
| Зовнішня висота | 192 mm |
| Зовнішня висота | 200 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/640 |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.344 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
| Висота коробки | 25.5 cm |
| довжина коробки | 56.4 cm |
| Вага коробки | 13.76 kg |
| Ширина коробки | 41.2 cm |

