Стулка для дверцят 80856, 80857, 80858, 80859, Kerbl
SKU
80875
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80875 |
| Код постачальника | 80875 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653926925 |
| Додаткова інформація | Klapka wymienna |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/240 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 22.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.095 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 25.5 cm |
| довжина коробки | 27.4 cm |
| Вага коробки | 2.08 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
