Абсорбуючий килимок для собак SuperBed Dirt, 100 х 65 см, сірий, Kerbl
SKU
80429
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80429 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653211304 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80429 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96 |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 1.2 kg |
| Маса нетто | 1.2 kg |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |
| Ширина коробки | 53 cm |
| Висота коробки | 64 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 14.4 kg |
