Адаптер для прожектора для встановлення на стовпах, Kerbl
SKU
345693
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 345693 |
| Основний EAN-13 | 4018653222331 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 345693 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16 |
| Чиста ширина продукту | 11.8 cm |
| Чиста висота продукту | 10.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.2 cm |
| Чиста вага продукту | 3 kg |
| Маса нетто | 3 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 22.5 cm |
| довжина коробки | 39.6 cm |
| Вага коробки | 36 kg |
