Аерозоль для копит Anthrolan-N, 200 мл, Kerbl
SKU
16402
| Марка | AGROCHEMICA |
|---|---|
| Другий код | 13001482 |
| Старий код SKU | 01-3303 |
| Основний EAN-13 | 4025685000738 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 33079000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | EW Nutrition GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1440 |
| Чиста ширина продукту | 5.2 cm |
| Чиста висота продукту | 5.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.207 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 22 cm |
| Вага коробки | 2.592 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
Attachments and documentation

