Акумулятор для електроогорож, 12 V, 100 Ah, Kerbl
SKU
442061
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 442061 |
| Старий код SKU | 11-4072 |
| Код постачальника | 442061 |
| Основний EAN-13 | 4018653938393 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85071080 |
| Країна походження | Holandia |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність [Ач] | 100 Ah |
| Напруга [V] | 12 V |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 12.7 kg |
| Маса нетто | 12.7 kg |
