Акумулятор для пристрою для сточування іклів у поросят ProPig, Kerbl
SKU
22658
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22658 |
| Старий код SKU | 02-0123 |
| Код постачальника | 22658 |
| Основний EAN-13 | 4018653226582 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/540 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.434 kg |
| Ширина коробки | 33.5 cm |
| Висота коробки | 31.5 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 16.361 kg |
| Маса нетто | 0.43 kg |
