Акумулятор Premium AGM, 12 V, 75 Ah, AKO
SKU
442067
Nowa alternatywa dla popularnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Technologia AGM sprawia, że uzupełnianie kwasu akumulatorowego należy już do przeszłości.
- Gotowy do użycia.
- Akumulatory z włókniny są całkowicie szczelne, bezobsługowe i wyjątkowo odporne na cykle.
- 1 rok gwarancji (uwaga: gwarancja nie obejmuje głębokiego rozładowania)
WAŻNE: Akumulatory AGM są systemami zamkniętymi. Otwarcie akumulatora powoduje unieważnienie gwarancji.
| Марка | AKO |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653268049 |
| Ємність (Ач) | 75 Ач |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Другий код | 442067 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 18.08 kg |
| Напруга | 12 В |
| Код CN | 85071080 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/76 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.2 cm |
| Чиста вага продукту | 18.078 kg |
| Чиста ширина продукту | 17.5 cm |
