Акумуляторний гриндер (тример) для кігтів, білий, Kerbl
SKU
80077
- підходить для собак, котів та дрібних тварин
- Захисний ковпачок з 3 отворами для маленьких, середніх та великих кігтів.
- дві швидкості для м'яких та твердих кігтів
- Літій-іонний акумулятор 3,7 В ємністю 1200 мАг забезпечує роботу до 7 годин.
- Сталевий шліфувальний камінь з алмазним покриттям.
- легке заряджання за допомогою наданого USB-кабелю
- тихий, низький рівень вібрації, підходить для лякливих тварин
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80077 |
| Код постачальника | 80077 |
| Код CN | 85098000 |
| Основний EAN-13 | 4018653253687 |
| Ємність [Ач] | 1200 mAh |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/840 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 3.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.182 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 10.92 kg |
| Ширина коробки | 55 cm |
