Акумуляторний міні-тример для стрижки, Oster
SKU
82233
| Марка | OSTER |
|---|---|
| Код постачальника | 82233 |
| Другий код | 82233 |
| Тип живлення | Батарейка |
| Обороти за хвилину | н/д |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 5060134334933 |
| Виробник | Oster GmbH Newell Brands |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 85102000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/600 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 23 cm |
| Вага коробки | 1.224 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 5.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 17.4 cm |
| Чиста вага продукту | 0.204 kg |
| Чиста ширина продукту | 10.8 cm |
