Акушерська петля Antonius для поросят, з подвійною направляючою трубкою, Kerbl
SKU
22520
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22520 |
| Старий код SKU | 02-0053 |
| Код постачальника | 22520 |
| Основний EAN-13 | 4018653225202 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1600 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 70.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.319 kg |
| Ширина коробки | 28.7 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 77.7 cm |
| Вага коробки | 32.5 kg |
| Маса нетто | 0.32 kg |
