Акушерські щипці для свиней, нержавіюча сталь, довжина 52 см, Kerbl
SKU
225
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 02-0055 |
| Старий код SKU | 02-0055 |
| Основний EAN-13 | 4018653220054 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Pakistan |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/480 |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Маса нетто | 0.665 kg |