Алюмінієва годівниця, настінна, 18 л, Kerbl
SKU
32495
- виключно легкий лоток вагою всього близько 3,5 кг
- Миска Ø 35 см, виготовлена з високоякісного нержавіючого алюмінію
- близько. Об'єм 18 літрів
- злив дозволяє дуже легко чистити
- несуча конструкція з оцинкованого металу
- відсутність гострих кутів або країв, які можуть спричинити травми
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32495 |
| Старий код SKU | 10-1018 |
| Код постачальника | 32495 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653324950 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Діаметр | 35 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 76169990 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/675/1350 |
| Чиста ширина продукту | 38.5 cm |
| Чиста висота продукту | 25.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 44 cm |
| Чиста вага продукту | 3.907 kg |
| Маса нетто | 3.91 kg |
| Ширина коробки | 38.5 cm |
| Висота коробки | 25.5 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 3.907 kg |
