Алюмінієвий держак для граблів, 190 см, Kerbl
SKU
29134
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29134 |
| Старий код SKU | 10-5372 |
| Код постачальника | 29134 |
| Основний EAN-13 | 4018653291344 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 76169990 |
| Країна походження | Austria |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/1000 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 190 cm |
| Чиста вага продукту | 0.36 kg |
| Маса нетто | 0.36 kg |
